3. Велев: Радостен съм от победата, срещата протече при нормални условия

Велев: Радостен съм от победата, срещата протече при нормални условия

Старши треньорът на Левски Емил Велев остана доволен от победата на своя тим с 1:0 при гостуването на Ботев (Пловдив) в дербито на 17-ия кръг в „А” група, предаде репортер на Novsport.com. Велев добави, че бомбичките, които хвърлиха феновете на Ботев, са нещо, което не може да се предотврати и според него срещата е протекла при нормални условия.

„Съжалявам, че отново пропуснахме много положения. Можехме да направим 2:0 или 3:0, но не успяхме. Можехме да решим всичко още през първото полувреме. Въпреки това и единият гол ни дава 3 точки. Радостен съм от победата и се радвам, че зарадвахме вярната ни публика, която дойде да ни подкрепи тук в Пловдив”, заяви Велев на последвалата пресконференция след мача.

„Не мога да коментирам доколко е истински вторият картон на Милиев. Утре ще гледам на запис спорните положения и тогава ще мога да кажа. Бях принуден да наситя халфовата линия. През втората част момчетата тотално надиграха съперника в средата на терена, въпреки че не създадохме толкова опасности, както през първата част. Видяхте, че Ботев нямаше нито едно положение за гол. Тасевски бе сменен, защото отново почувства болки и нямаше как да продължи мача. Колкото до бомбичките, мисля, че това няма как да бъде предотвратено. За състоянието на Тони можете да питате докторите. Въпреки това мисля, че мачът протече при нормални условия, щом няма ексцесии”, завърши Велев.

Феновете на Локо Пловдив искат Крушарски и ръководството вън

Левски получи 1000 билета за гостуването на Славия

Цената на пропуските е 20 лева

Любо Пенев: Не наказваме грешките на противника

Треньорът на Локо Пловдив очаквано не беше доволен от загубата с 0:2 от ЦСКА 1948

Валентин Илиев: Нямам право да кажа, че сме играли слабо