3. Великолепен Локо (Сф) удари Славия (ВИДЕО)

Великолепен Локо (Сф) удари Славия (ВИДЕО)

Великолепен Локо (Сф) удари  Славия (ВИДЕО)

Локомотив София победи с 2:1 Славия в столичното им дерби от 9-ия кръг на efbet Лига. "Железничарите" успяха да зарадват новия си треньор Данило Дончич с победа, докато феновете на "белите" вече показаха, че търпението им привършва.

Кристиян Добрев отправи коварен удар в 11-ата минута, но топката премина над напречната греда и излезе в аут.

Две минути по-късно Галин Иванов стреля от дъгата на наказателното поле на Локомотив, а топката се спря в напречната греда на вратата на Александър Любенов.

Кристиян Добрев центрира от фал в наказателното поле на Локомотив София в 19-ата минута. Вратарят Александър Любенов се сблъска много сериозно с Виктор Генев. При падането Генев се приземи много тежко и се наложи да му бъде оказано продължително време медицинска помощ. Около осем минути не се игра, а защитникът на Славия бе качен на линейка и откаран в столична болница.

В 31-ата минута Стив Траоре центрира в наказателното поле на Славия, където Диого Тейшейра стреля от въздуха, но Светослав Вуцов се намеси и изби в корнер.

Локомотив София поведе с 1:0 в 34-ата минута. Бруно Франко с глава подаде към Симеон Мечев, който с удар от въздуха прати топката неспасяемо под напречната греда на вратата на Светослав Вуцов.

Локомотив София бе много близо до това да вкара втори гол в 60-ата минута. Симеон Мечев подаде към Стив Траоре, който стреля от границата на наказателното поле на Славия, но топката се спря в левия страничен стълб на вратата на Светослав Вуцов.

Локомотив София удвои своята преднина в 70-ата минута. Стив Траоре получи хубав извеждащ пас зад гърба на Керчев. Траоре напредна, бе сам срещу Светослав Вуцов и с техничен удар вкара топката във вратата му.

Славия намали своя пасив в мача в 77-ата минута. След центриране в наказателното поле на Локомотив София, Галин Иванов бе оставен непокрит и отблизо с глава вкара топката във вратата на Александър Любенов.

Славия - Локо Сф 1:2

0:1 Мечев 34
0:2 Траоре 70
1:2 Галин Иванов 77

Стартови състави:

Славия: Вуцов, Томбак, Георгиев, Генев, Кейта, Мартинов, Стоянов, Бакеро, Добрев, Николов, Иванов

Локо София: Любенов, Алан Карлос, Димов, Франко, Тешейра, Найденов, Милошев, Станоев, Мечев, Стив Уорън, Франса

Феновете на „соколите“ отиват при играчите преди битката за Варна

Привържениците ще се съберат на последната тренировка на "соколите" преди мача с Черно море

Линдсет: Вече имаме треньор, който диша ЦСКА

Халфът на "армейците" говори за обстановката в отбора след треньорската смяна

Томаш: Не гледам класирането в момента

Той разкри кога ще пусне в игра Лиъм Купър

Жребий за SESAME Купа на България - Втори предварителен кръг и Първи кръг финална фаза