3. ВТОРА ЛИГА: Монтана разби Витоша, Спортист също бие и влезе в топ 3

ВТОРА ЛИГА: Монтана разби Витоша, Спортист също бие и влезе в топ 3

Вижте как завършиха срещите от 19-ия кръг днес

Денят във Втора лига беше доста интересен.

Монтана разби Витоша в Бистрица с 4:1, след като губеше в резултата до почивката. Домакините поведоха в 17-ата минута, но Карачанаков изтигна с хеттрик след попадения в 51-ата, 59-ата и 65-ата минути.

Уамри вкара за 1:4 в 67-ата и след този мач от 19-ия кръг бистричани са 17-и предпоследни със 17 точки. Монтанчани пък са 8-и с 28 точки и с 4 по-малко от третия Спортист.

Междувременно "шоколадите" от Своге стигнаха до домакински успех с 1:0 над дубъла на пловдивския Ботев след гол на Георги Николов още в 6-ата минута.

Етър и Дунав врътнаха 0:0 в Русе и търновци са втори с 34 точки след мача, а "драконите" са 10-и с 24 пункта.

И в последния мач Спартак Плевен и Созопол не си вкараха и също врътнаха реми 0:0 в Плевен. Домакините са 5-и с 29 точки, а "вампирите" последни с 15 точки и на 6 точки от спасителните места.

Феновете на Локо Пловдив искат Крушарски и ръководството вън

Левски получи 1000 билета за гостуването на Славия

Цената на пропуските е 20 лева

Любо Пенев: Не наказваме грешките на противника

Треньорът на Локо Пловдив очаквано не беше доволен от загубата с 0:2 от ЦСКА 1948

Валентин Илиев: Нямам право да кажа, че сме играли слабо