3. Втора победа за Черно море днес

Втора победа за Черно море днес

"Моряците" пробваха нападателя Базоло

Черно море победи с 3:0 Локомотив (Горна Оряховица) във втората си контрола за деня. За "моряците" игра дошлият на проби френски нападател Базоло. Сутринта тимът на Илиан Илиев, с доста юноши в състава, разби Черноморец Балчик с 4:1.

Срещу Локо "моряците" откриха резултата в 20-та минута при първото сериозно положение в мача. Файсел Касми центрира отдясно по атаката на домакините, а Пабло Гарсия засече топката с глава за 1:0. В 28-ата минута голмайсторът за Черно море Пабло Гарсия центрира от свободен удар отляво, Родриго Енрике засече топката с глава и я насочи опасно към вратата на гостите, но вратарят Християн Христов успя да спаси.

В 46-та минута Черно море удвои преднината си. След центриране от корнер на Пабло Гарсия, Влатко Дробаров засече топката с глава и вкара за 2:0. В 58-та минута Родриго Енрике проби отляво, навлезе в наказателното поле и с удар по земя вкара третия гол за домакините.

Досега по време на зимната си подготовка Черно море записа четири победи в проверките.

В 78-ата минута Денислав Ангелов намери Базоло пред наказателното поле, нападателят напредна и вкара топката във вратата, но главният съдия отсъди нарушение в атака на френския таран и не зачете попадението. В 87-ата Денис Ангелов излезе под ъгъл срещу вратаря, но не успя да реализира.

Съставът на Черно море: Иван Дюлгеров, Даниел Димов (59-Росен Стефанов), Влатко Дробаров, Цветомир Панов (Калин Георгиев), Виктор Попов, Стефан Велев, Пабло Гарсия, Илиан Илиев, Родриго Енрике, Файсел Касми (46-Базоло), Денислав Ангелов.

Загуба с 1:9 за юношите на ЦСКА