3. Юношите на ЦСКА 1948 разгромиха Левски на "Герена"

Юношите на ЦСКА 1948 разгромиха Левски на "Герена"

"Червените" с 4:0 над връстниците си

Юношите на ЦСКА 1948 до 17 години разгромиха Левски с 4:0 като гост в мач от зоналното първенство!

Цели три гола за "армейците" на базата на ст. "Георги Аспарухов" отбеляза юношеският национал Кристиан Грозданов!

Крилото откри сметката си в 4-ата минута, като добави още едно попадение малко преди почивката.

Десет минути след началото на втората част Грозданов оформи хеттрика си, а капитанът Стилян Ванков заби четвъртия гол във вратата на "сините" в 68-мата минута.

Така отборът събра пълен точков актив след първите три кръга от шампионата, след като надви последователно ДИТ (София) с 1:0, Ботев 57 с 5:0 и Левски с 4:0. Головата му разлика пък е красноречива - десет отбелязани гола и нито един допуснат!

Това е втора поредна безапелационна победа за юношите на ЦСКА 1948 над Левски, след като само няколко дни по-рано тимът на "червените" до 19 години, воден от Александър Захариев, се наложи над съперника с класическото 3:0.

В Черно море са убедени, че звездата им ще поскъпне

В Черно море са убедени, че цената на Виктор Попов ще скочи в следващите месеци и той ще стане още по-примамлив за чужди клубове през зимния трансферния прозорец

Левски задържа едностранно титуляр, търси отбор на нов

Левски ще задейства важна опция, за да задържи поне за още един сезон Карлос Охене

Великов проговори за раздялата с Хебър

Раздялата на Хебър с Веселин Великов бе малко неочаквана, защото дойде след равенството 0:0 в гостуването на Локомотив в София