3. Юношите старша на Черно море отново загубиха, този път в инфарктен мач с 9 гола

Юношите старша на Черно море отново загубиха, този път в инфарктен мач с 9 гола

Юношите старша възраст на Черно море отстъпиха в голов екшън с 3:6 при гостуването си на Чавдар Етрополе, в мач от 23-ия кръг на Елитната ни юношеска група до 19 години, предадоха от службата на варненци

Юношите старша възраст на Черно море отстъпиха в голов екшън с 3:6  при гостуването си на Чавдар Етрополе, в мач от 23-ия кръг на Елитната ни юношеска  група до 19 години, предадоха от службата на варненци.

Първото полувреме бе равностойно , като двата тима си размениха по едно  попадение, а варненци уцелиха и гредата. В началото на втората част обаче домакините нанесоха своя удар с четири бързи гола и това наклони везните в тяхна полза. Малко преди края „моряците” все пак върнаха две попадения, но в даденото от съдията продължение от Чавдар отбелязаха още един гол, с който оформиха  крайното 6:3.