3. Загорчич: ЦСКА се възползва от нашите грешки

Загорчич: ЦСКА се възползва от нашите грешки

„Много добре се справят при статичните положения“, посочи треньорът на Славия

„След двата гола се опитахме нещо да направим, но за съжаление не успяхме.“

Това каза Златомир Загорчич след загубата на Славия с 0:2 от ЦСКА в мач от 10-ия кръг на efbet Лига.

„Първото полувреме беше равностойно. Да, ЦСКА владееше повече топката, но нямаха чисто положение, а ние имахме опасни атаки, които не успяхме да реализираме. Второто полувреме спадна концентрацията. Това, което най-много ме ядосва, е дисциплината - оставихме голямо пространство при първия гол, което ЦСКА използва много добре. За втория гол какво да се каже? Много добре се справят от статични положения - ръстово са много по-високи от нас. От индивидуална до колективна грешка. Липса на комуникация и грешка на човека, който не беше на своята позиция и позволи на ЦСКА да се възползва от тази ситуация“, посочи Заги.

„Ахмед Ахмедов днес сутринта беше на системи - беше му лошо. Искахме да го предпазим да не стане нещо по-лошо и затова го пуснахме за 20-25 минути. Мога да кажа, че резервите влязоха в мача много добре, заиграха силно. Направиха ситуации, в които можехме да вкараме", допълни наставникът на "белите".

Славия все още не е взела решение за френски защитник

Загорчич ще решава по-късно дали да задържи Жордан Варела

Феновете на „соколите“ отиват при играчите преди битката за Варна

Привържениците ще се съберат на последната тренировка на "соколите" преди мача с Черно море

Линдсет: Вече имаме треньор, който диша ЦСКА

Халфът на "армейците" говори за обстановката в отбора след треньорската смяна

Томаш: Не гледам класирането в момента

Той разкри кога ще пусне в игра Лиъм Купър

Жребий за SESAME Купа на България - Втори предварителен кръг и Първи кръг финална фаза