3. Жоро Илиев нокаутира Видима в Севлиево

Жоро Илиев нокаутира Видима в Севлиево

Черно море взе глътка въздух с победа с 1:0 като гост

Отборът на Черно море взе глътка въздух с победа с 1:0 като гост на Видима Раковски в мач от шестия кръг на А група.

Слаб футбол се игра на стадиона в Севлиево през първото полувреме. Играта беше равностойна и без много положения за гол.

Ударите към вратата бяха в полза на гостите, но в 26-ата минута вратарят на Видима Пантев спаси удар на Даниел Георгиев.

Черно море показа повече желание и след почивката, но нападателят Георги Божилов не намери целта в 52-ата минута.

Логичното се случи в 69-ата минута, въпреки че голът, който отбеляза Черно море беше малко случаем. Далечен шут от над 35 метра на Георги Илиев свари неподготвен резервния вратар на Видима Пантев и така "моряците" се оказаха с гол преднина.

До края Видима опитаха да променят нещата на терена, но опитния тим от Варна не допусна грешки и в края заслужено ликува с победа и три точки.

Успехът успокои "моряците" и те вече са седми с девет точки. След доброто начало Видима допусна три поредни загуби и е 13-ти, с пет точки.

Видима-Раковски – Черно море 0:1
(0:1) Г. Илиев 69’

Видима: 16. Пантев 35. Траянов 6. Бранеков 3. Ашимов 14. Станков 5. Стойчев (к) 8. Пекин 21. Цветков 20. Андонов 19. Стоев (56’ Русев) 10. Заков

Черно море: 26. Пиргов 15. Ал. Александров 25. С. Александров 6. Дяков 4. Бачев 21. Илиев (к) 10. Димов 3. Жуниор (66’ Маркес) 23. Георгиев 77. Юруков (66’ Будинов) 14. Божилов

Жълти картони: Ашимов, Станков (В); Илиев, Димов (ЧМ);
Стадион: „Раковски”, Севлиево;
Съдия: Георги Кабаков;

Томаш: Не гледам класирането в момента

Той разкри кога ще пусне в игра Лиъм Купър

Жребий за SESAME Купа на България - Втори предварителен кръг и Първи кръг финална фаза

Любо Пенев: Не наказваме грешките на противника

Треньорът на Локо Пловдив очаквано не беше доволен от загубата с 0:2 от ЦСКА 1948

Валентин Илиев: Нямам право да кажа, че сме играли слабо