2. Ботев (Пд)
  3. Голово шоу в двустранна игра на Ботев Пд

Голово шоу в двустранна игра на Ботев Пд

Под непрестанния дъжд в Коматево отборът, съставен предимно от играчи от дубъла, спечели с 4:3

С истинско голово шоу в двустранна игра завърши тренировъчната седмица на Ботев (Пловдив).

Под непрестанния дъжд тимът на "оранжевите", който бе съставен предимно от играчи от втория състав на "жълто-черните", се наложи с 4:3.

През първата част на тренировъчната игра, която се състоя от две полувремена по 35 минути, "оранжевите" поведоха с два гола след автогол и много красиво попадение на Иван Василев.

Играещите в "черно" футболисти стигнаха до пълен обрат, след три бързи гола. Първо Антоан Бароан от дузпа намали, Маркиньос изравни с точен удар от близо, а Емануел Току с мощен удар доведе резултата до 3:2.

"Оранжевият" отбор намери сили за изравнителен гол, дошъл след ново попадение на Иван Василев. Малко преди края Никола Гелин донесе успеха на "оранжевите".

Керкез: Трябваше да вкараме още един гол, такива победи те пращат в Европа