2. Ботев (Вр)
  3. Тони Здравков: Не се възползвахме от шансовете си

Тони Здравков: Не се възползвахме от шансовете си

"Опитахме се да играем нападателен футбол, но успяхме дотолкова, доколкото ни позволи съперника"

Наставникът на Ботев (Враца) Тони Здравков изрази мнението си, че отборът му е създал положения в мача срещу Етър, но не се е възползвал от шансовете си. Врачанският тим отстъпи на съперника си от Велико Търново с 0:1.

„Първото полувреме нямаше много достойнства, играта бе предимно в средата на терена. „Етър” игра както очаквахме – с дълги подавания към Саидходжа. Ние създадохме две-три положения, не можахме да вкараме. През втората част получихме нелеп гол след рикошет на Красен Трифонов. До края доминирахме, но не можахме да отбележим", коментира Здравков, цитиран от "Велико Търново Спорт"

"Закономерно – като не вкараш гол, губиш мача. „Ботев” показа, че има сили, ние ще останем в „А” група. Ако продължаваме да работим заедно, няма да имаме проблеми да останем. Все пак до края има много мачове, а отбори от нашата черга – колкото искате…”

Криза във Враца! Берое ликува срещу Ботев (ВИДЕО)

Тодор Янчев остава без актив начело на "зелените"

Ботев (Враца) и Локо (София) завъртяха 0:0 помежду си