2. Бойни спортове
  3. Дичев и Темелкова пред нови предизвикателства

Дичев и Темелкова пред нови предизвикателства

Спортист № 1 на Сливен - Даниел Дичев, ще участва на турнир в Будапеща на 8 октомври, предаде кореспондент на Novsport.coм

Спортист № 1 на Сливен, бронзовият европейски медалист по джудо Даниел Дичев, ще участва на турнир в Будапеща. Проявата е на 8 октомври, предаде кореспондентът на Novsport.com в Сливен.

Преди седмица състезателят на СК “Хаджи Димитър” /Сливен/ се представи и на силна проява в Белгия, където спечели всичките си срещи.

Турнирите, които са етап от подготовката на талантливия джудист ще продължат до каря на месеца, като на 15 октомври той ще участва и на Купа Европа в Белград.

Съотборничката на Дичев в СК “Хаджи Димитър” Бетина Темелкова също се изправя пред нови предизвикателства.

Целта, която си е поставила заедно с личния си треньор Георги Велев, е за участва на международни прояви от категория “А”, от които да събере необходимия точков актив, за да заеме първа или втора позиция в европейската ранглиста за девойки.