2. Бойни спортове
  3. Отборите на Сливен победиха в турнира по джудо за Купа "Пазарджик"

Отборите на Сливен победиха в турнира по джудо за Купа "Пазарджик"

Джудистите на СК “Хаджи Димитър” Сливен заеха първи места на традиционния турнир в Пазарджик. Отборите на момчетата и момичетата до 11 години и отборът на момчетата до 13 години грабнаха купите на победителите от турнира, предаде кореспондентът на Novsport.com в Сливен.

“Доволен съм от представянето на децата. Класирахме три отбора и се преборихме с 24 участници на турнира  в Пазарджик. Радва ме факта, че деца, които за първи път участваха в състезание успяха да стигнат до първото място”, каза треньорът на клуба Георги Велев.

С победи се поздравиха и представителите на другия сливенски клуб - “Еврохолд”. В най – малката възрастова група, момичетата от клуба станаха първи по най-убедителен начин.
По същото време момчетата на “Еврохолд” участваха в международен турнир в македонския град Прилеп, където спечелиха първо място.