2. Бойни спортове
  3. Шест медала за сливенските боксьори в края на годината

Шест медала за сливенските боксьори в края на годината

С един златен, три сребърни и два бронзови медала се обогати в последния месец на годината колекцията от отличия на АСК по бокс – Сливен, предаде кореспондентът на Novsport.com в Сливен.

В надпреварата от първия кръг на Държавното първенство по бокс за мъже над всички в категория до 56 килограма бе Стефан Неделчев, а съотборникът му Антон Стефанов се нареди трети при 64-килограмовите.

В групата на жените Десислава Янкова в категория до 60 килограма се класира втора, а Анелия Недкова при 48-килограмовите жени зае третата позиция в турнира за Купа България.

Медали от Купа България но при най-малките боксьори – момчетата спечелиха братята Сали и Янко Сергееви. И двамата се окичиха със сребърни отличия в различни категории, съответно 50 и 48 килограма.