2. Бойни спортове
  3. Сливенските борци със сребро и два бронза на държавното за кадети в Бургас

Сливенските борци със сребро и два бронза на държавното за кадети в Бургас

Борците на Сливен спечелиха един сребърен и два бронзови медала от Държавния лично-отборен шампионат при кадетите, предаде кореспондентът на Novsport.com в Сливен. Бургас бе домакин на проявата, в която участваха 185 състезатели от 30 клуба на страната.

По реда на категориите Адем Нурали при 42-килограмовите се окичи с бронз, в категория 63 килограма второ място зае Мохамед Бакър, а при 100 килограмовите кадети Васил Балазов се класира трети.

В отборното подреждане първи са борците на Разград, а тимът на Сливен зае четвъртото място, отстъпвайки на Левски и Черноморец.