2. Бойни спортове
  3. Сребро и бронз за състезатели на ЦСКА на републиканското в Пазарджик

Сребро и бронз за състезатели на ЦСКА на републиканското в Пазарджик

За два дни "армейците" завоюваха общо 8 медала - 1 златен, 2 сребърни и 5 бронзови

Състезателите по самбо на ЦСКА спечелиха още два медала от републиканските първенства, които се проведоха вчера и днес (8 и 9 април) в Пазарджик. След като в събота представителите ни при мъжете грабнаха 6 отличия, днес армейците също си тръгнаха от зала "Асарел Медет" с медали. Галя Иванова взе бронз в категория до 52 килограма от Държавния личен отборен шампионат за жени. От първенството по бойно самбо  Десислав Господинов спечели сребърен медал при 74-килограмовите.

Така за два дни в Пазарджик армейците завоюваха общо 8 медала, сред които 1 златен, 2 сребърни и 5 бронзови, а в отборното класиране мъжете на ЦСКА завършиха на третата позиция.