2. Бойни спортове
  3. Злато и бронз за джудистите на СК “Еврохолд”

Злато и бронз за джудистите на СК “Еврохолд”

Спортист № 3 на Сливен Иван Илиев зае първото място на Държавното първенство по джудо за мъже. Състезаващият се за СК “Еврохолд” състезател спечели титлата в категория +100 килограма, предаде кореспондентът на Novsport.com в Сливен.

Спортист № 3 на Сливен Иван Илиев зае първото място на Държавното първенство по джудо за мъже. Състезаващият се за СК “Еврохолд” състезател спечели титлата в категория +100 килограма, предаде кореспондентът на Novsport.com в Сливен.

В дамското направление сливенският клуб “Еврохолд” спечели бронзово отличие. То стана притежание на Елена Григорова, която по пътя към титлата бе надиграна от третата на Европейско първенство Ивелина Илиева.

За състезателката на
СК “Еврохолд” Елена Григорова предстои реванш за титлата, като след две седмици тя ще участва и на Държавния личен шампионат по джудо за младежи и девойки.