2. Черно Море
  3. Черно море и Фарул завършиха с ново равенство

Черно море и Фарул завършиха с ново равенство

След като по-рано тази година Черно море и румънския Фарул не успяха да се победят в контролен мач, в който отборите си поделиха по 4 гола, днес на стадион Тича във Варна възпитаниците на Никола Спасов изпуснаха гостите след 2:2.

На два пъти преднината в резултата поемаха играчите на Фарул, благодарение на Гошич в осмата и Алибиек в 80-ата минути. Станислав Стоянов малко преди един час игра възстанови равенството за Черно море, като същото при 1:2 направи и Даниел Димов в 82-ата минута. Домакините също така на два пъти уцелиха напречната греда след добри опити на Какалов и Стоянов, но късметът явно бе на страна на гостите от Констанца.

Никола Спасов остана доволен от представянето на играчите си, но евентуални тревоги за варненци може да създаде принудителното напускана на уругваецът Себастиян Флорес.
Илиан Илиев: Опитваме се да задържим летвата