2. Черно Море
  3. Черно море и Локо (Сф) не се победиха в Елитната юношеска група

Черно море и Локо (Сф) не се победиха в Елитната юношеска група

Двата тима си вкараха по един гол на тежкия терен под Аспаруховия мост във Варна

В среща от втория кръг във втората фаза на елитната юношеска група до 21 години, отборите на Черно море и Локомотив София не успяха да се излъжат на тежкия терен под Аспаруховия мост във Варна и завършиха наравно 1:1.

„Моряците“ поведоха в резултата в 30-ата минута, когато Николай Минков завърши отлична триходова комбинация със Слави Сталев и Даниел Димитров.

Териториалното превъзходство на домакините продължи и в следващите минути, но варненци изпуснаха открилите се възможности за гол.

В 65-ата минута „железничарите“ успяха да намерят верния път към вратата на Злати Златев, след колективна грешка в отбраната на Черно море, а последвалия натиск на „моряците“ не даде резултат и равенството се запази.

Най-близо до гол от Черно море бяха Минков и Кристиян Пешков. След срещата един от двамата наставници на отбора – Тодор Каменов коментира, че е доволен от старанието и битката на тежкия терен, като допълни, че само малшанса е попречил на „моряците“ да триумфират.

Стартов състав на Черно море: Злати Златев, Мартин Костадинов, Тони Стоичков, Ангел Стоянов, Слави Сталев (60′ Георги Гушлев), Даниел Димитров, Карен Мадоян, Александър Попов, Илиян Неделчев, Николай Минков, Кристиян Пешков;

Илиан Илиев: Бяхме почти перфектни! Стана истински празник за Варна! (ВИДЕО)