2. Черно Море
  3. Черно море не успя да победи и Видима (Раковски)

Черно море не успя да победи и Видима (Раковски)

Юношите старша възраст на "моряците" продължават с неубедителното си представяне през пролетния дял на Елитната ни група до 19 години

Юношите старша възраст на Черно море продължават с неубедителното си представяне през пролетния дял на Елитната ни група до 19 години, след като в 28-ия кръг завършиха наравно 1:1 като домакини с Видима Раковски, предадоха от пресслужбата на "моряците".

Варненци започнаха ударно мача и още в 3-ата минута Тачев откри резултата след добре изпълнен пряк свободен удар.

Последваха куп пропуски и два удара в страничните стълбове на вратата, защитавана от гостите, но до второ попадение домакините от Варна така и не се стигнаха.

За сметка на това обаче футболистите от Севлиево съумяха да вкарат гол въпреки малкото възможности, които имаха в мача.

Попадението за гостите отбеляза Гетов, след като засече едно банално центриране в 26-тата минута.  След това моряците натикаха съперника в неговата половина и се надпреварваха да пропускат изгодни положения, като се отличиха Добрев, Тачев, Капитанов и Митев.

Малко преди края гостите останаха с 10 души, но и това не помогна на Черноморци да стигнат до второ  попадение.

Илиан Илиев: Опитваме се да задържим летвата