2. Черно Море
  3. Черно море унижи Светкавица с 6:0 на "Тича" (снимки)

Черно море унижи Светкавица с 6:0 на "Тича" (снимки)

"Моряците" в добро настроение след успеха над ЦСКА

Отборът на Черно море вкара шест безответни гола на Светкавица в контролна среща, играла се от 16:00 часа днес на стадион "Тича" във Варна, съобщи кореспондент на Novsport.com.

В днешния двубой от състава на „моряците” отсъстваше авторът на победния гол срещу ЦСКА Дончо Атанасов. Въпреки това, възпитаниците на Стефан Генов взеха инициативата в мача след равностойните първи пет минути и логично стигнаха до гол дело на Тодор Колев, отбелязан от него след хубав индивидуален рейд в 23-ата минута.

След това "моряците" взеха тотално инициативата в двубоя и до полувремето резултатът вече бе класически, след като с голове се отчетоха Каптиев и Ратников.

През втората част в отбора от морската столица бяха извършени множество смени, след които варненци продължиха да държат инициативата в мача и до края му отбелязаха още три гола, реализирани от Камазола (53-та мин.), Будинов (‘60) и Георги Илиев (‘74), като последното попадение бе особено красиво, тъй като Жоро Илиев прехвърли вратаря на Светкавица.

Така, след победата над ЦСКА с 1:0, днес "моряците" продължиха победната си серия и демонстрираха класа и добро настроение, въпреки че съперникът им днес не бе от високо ниво.

Ето и съставите на Черно море и Светкавица:

Черно море: Денчев, А. Александров, Дяков, Стоянов, Петков, Ратников, Николов, Т. Колев, Каптиев, Лазаров, Тиаго;
резерви: Камазола, Илиев, Георгиев, Андреев, Будинов, С. Александров, Мурадов, Михалев;

Светкавица: Георгиев, Венков, Стоянов, Петев, Дамянов, Великов, Николов, Н. Николов, Генов, Вълев и Шоколаров;

Очаквайте снимков материал от спаринга!!!

Илиан Илиев: Бяхме почти перфектни! Стана истински празник за Варна! (ВИДЕО)