2. Черно Море
  3. Черно море вкара четири на Черноморец в контрола

Черно море вкара четири на Черноморец в контрола

В спаринга Илиан Илиев използва предимно юноши от школата на клуба

Черно море записа победа в първата си за деня контрола. “Моряците” спечелиха с 4:1 като гости на Черноморец Балчик. Точни за успеха бяха Николай Златев, Исмаил Иса, Васил Панайотов, Светослав Николов. В спаринга Илиан Илиев използва предимно юноши от школата на клуба.

Черно море поведе в 11-ата минута. Исмаил Иса центрира остро отдясно на наказателното поле, където младият Николай Златев на скорост засече топката за 1:0.

В 19-ата минута Черно море покачи резултата. След добра атака отдясно Мартин Милушев намери с едно Златин Станков, който изведе Исмаил Иса сам срещу вратаря и нападателят с прецизен удар вкара за 2:0.

В 25-ата минута Мартин Милушев получи топката в наказателното поле на Черноморец Балчик, напредна и извади кълбото за Исмаил Иса, който стреля, но вратарят на домакините успя да спаси. Четири минути по-късно Черно море пропусна чиста ситуация за трети гол. След центриране от корнер Велислав Василев стреля от въздуха, вратарят изби, топката стигна до Исмаил Иса, който от малък ъгъл опита да реализира, но стражът на Балчик отново спаси.

Черноморец Балчик намали своя пасив в 34-ата минута. След пробив отдясно топката стигна до Румен Николов, който с шпагат я вкара в мрежата на Георги Георгиев за 1:2.

В 48-ата минута Черноморец Балчик създаде опасност пред вратата на Георги Георгиев, но вратарят на Черно море отново бе на мястото си със сигурна намеса.

В 67-ата минута Васил Панайотов стреля техничо от границата на наказателното поле, вратарят изби топката, тя попадна в Родриго Вилела, който от много близо стреля в тялото на стража на домакините.

В 83-ата минута Васил Панайотов подаде към Мартим Милушев в наказателното поле, който финтира вратаря, но бе съборен. Панайотов изпълни отсъдената дузпа и реализира за 3:1.

Малко след това Родриго Вилела пропусна да реализира от добра позиция. В последната минута на мача Светослав Николов излезе сам срещу вратаря, финтира го и на празна врата оформи крайния резултат.

Съставът на Черно море: Георги Георгиев, Стефан Станчев, Емил Янчев, Златин Станков, Мартин Дичев, Павел Георгиев, Васил Панайотов, Николай Златев (46-Родриго Вилела), Мартин Милушев (84-Наско Янков), Велислав Василев (75-Светослав Николов), Исмаил Иса (63-Радослав Златев)

Илиан Илиев: Опитваме се да задържим летвата