2. Черно Море
  3. Добруджа си поигра с Черно море за крайното 3:0

Добруджа си поигра с Черно море за крайното 3:0

Юношеският тим на Добруджа победи връстниците си от Черно море с 3:0 в мач от елитната ни юношеска група до 19-годишна възраст, предаде кореспондентът на Novsport.com

Юношеският тим на Добруджа победи връстниците си от Черно море с 3:0 в мач от елитната ни юношеска група до 19-годишна възраст, предаде кореспондентът на Novsport.com. Добруджанци изиграха един от най-силните си двубои, за тази година и заслужено победиха с класически резултат своя съперник и то насред Варна.

През първата част момчета от Добрич бяха по-активният тим на терена и логично стигнаха до гол, дело на Симеон Симеонов (27-ата минута), който е един от основните футболисти в мъжкият тим на "жълто - зелените".

През втората част отново гостуващият тим държеше инициативата и само малшансът им пречеше да решат с втори гол срещата. "Моряците" обаче се пропукаха фатално в 78-та минута, когато обещаващият нападател на Добруджа Филип Филчев вкара първия си гол в мача, а само шест минути след това отбеляза и второто си попадение в него и по този начин оформи крайното 3:0.

След срещата домакините от Варна бяха доста унили, като треньорът им Иван Николов дори заяви, че тимът му е влязъл в мини криза, която е и основната причина за слабите резултати.

Илиан Илиев: Бяхме почти перфектни! Стана истински празник за Варна! (ВИДЕО)