2. Черно Море
  3. Илиан Илиев: Бяхме по-добрият отбор (ВИДЕО)

Илиан Илиев: Бяхме по-добрият отбор (ВИДЕО)

"Важна победа и три точки. Доста време не бяхме побеждавали у дома"

Треньорът на Черно море Илиан Илиев даде мнението си след победата на своя тим над Левски в мач от 13-ия кръг на efbet Лига. "Моряците" се наложиха с минималното 1:0.

"Важна победа и три точки. Доста време не бяхме побеждавали у дома. Мисля, че като цяло бяхме по-добрият отбор. Имахме доста атаки, които първото полувреме можехме да развием по-добре. Не вкарахме гол заради припряност. Далеч от нашата врата трябва да се притеснява противникът, а не ние.

Имахме повече присъствие в атака. Бяхме и принудени да играем така заради проблемите в състава. Искахме да спечелим първа и втора топка. Да блокираме и фланговете им, за да не влизат такива центрирания като това в края.

Дани Димов игра миналата година доста пъти с контузия, когато нямахме избор на защитници. Сега затова има болежки в адукторите, не е на 100% готов. Искаше и каза, че ако се наложи, ще влезе и го направи добре.

Не мисля, че отборът ни физически е отпаднал и затова след 70 минута Левски е взел инициативата. Порсто винаги, когато някой губи, натиска в края. Когато почнаха дългите топки, пуснахме Дани, който е висок човек", заяви Илиев.
Илиан Илиев: Опитваме се да задържим летвата