2. Черно Море
  3. "Моряците" с атрактивно 2:2 на ужасен терен

"Моряците" с атрактивно 2:2 на ужасен терен

Мачът се игра при проливен дъжд и силно наводнен терен, което до крайност затрудни играчите на двата отбора

В третата си контролна среща на турска земя отборът на Черно море завърши 2:2 с бронзовия медалист от първенството на Беларус и носител на купата на страната Гомел. Мачът се игра при проливен дъжд и силно наводнен терен, което до крайност затрудни играчите на двата отбора.

Футболистите от Беларус поведоха през първото полувреме след сериозно разбъркване в защитата на "моряците" и недобра намеса на вратаря Пламен Колев.

В 38-та минута обаче Росен Колев с глава изравни резултата. През второто полувреме отборът на Гомел отново поведе в резултата, но в 86-та минута опитният полузащитник Георги Илиев се пребори за спорна топка и изравни - 2:2.

Старши треньорът на Черно море Стефан Генов започна проверката със следния състав:

Пламен Колев, Сашо Александров, Росен Колев, Александър Александров, Християн Попов, Георги Илиев, Симеон Симеонов, Дончо Атанасов,Георги Божилов, Адисон, Мирослав Манолов.

Илиан Илиев: Бяхме почти перфектни! Стана истински празник за Варна! (ВИДЕО)