2. Черно Море
  3. Старшата на "моряците" разгроми Пирин 2001

Старшата на "моряците" разгроми Пирин 2001

В първа среща от 6-ия кръг на Елитната ни група до 19 години юношите старша възраст на Черно море разгромиха връстниците си от Пирин 2001 с убедителното 5:1.

Кристиян Димитров изведе "моряците" напред още в 13-ата минута , след асистенция на Атанас Илиев. В 22-ата отново той покачи на 2:0 този път след пас на Александър Милев, но малко преди почивката Мирчев намали резултата след точно изпълнена дузпа.

Варненци доминираха и след почивката, като в 55-ата минута Димитров върна жеста на Илиев за 3:1, който 5 минути по късно сложи топката на главата Слави Сталев, след прецизно  изпълнен ъглов удар. Точка на спора в 75-ата минута сложи плеймейкъра на домакините Бекир Расим с невероятно красиво попадение.

Пред клубния сайт треньорския тандем на победителите Тодор Каменов – Валентин Станчев, заяви, че е доволен не само от резултата, но и от играта и очакват възхода на възпитаниците му,  да продължи.

Илиан Илиев: Бяхме почти перфектни! Стана истински празник за Варна! (ВИДЕО)