2. Черно Море
  3. Танко Дяков: Не си мислете, че ние не искаме да играем на хубав терен

Танко Дяков: Не си мислете, че ние не искаме да играем на хубав терен

„В средата на второто полувреме започнаха тотално да ни надиграват, благодарение на по-добрата си физическа подготовка, но тогава героят на деня Дончо Атанасов вкара победния гол”

Железният боец на Черно море Танко Дяков заяви, че наистина теренът на стадион „Тича“ е в ужасяващо състояние, но вината не е на играчите.

Танко също каза, че му се играе на по-добро тревно покритие, но няма избор, като напълно отрече клубът нарочно да държи терена такъв, за да изненадва съперници като ЦСКА, когото днес победи минимално с 1:0 в мач от 19-ия кръг на родната „А” футболна група.

„Добър мач на нашия труден терен. Не си мислете, че ние не искаме да играем на добро тревно покритие”, отсече Танка. „Бяхме на лагер в Турция, където изпитвахме истинска наслада от играта си, защото условията бяха перфектни, но не виждам защо ни обвиняват нас за лошите условия във Варна, при положение, че ние нямаме никаква вина.

Добре бяхме разузнали отбора на ЦСКА и не им оставихме шансове да изградят кой знае колко добри голови положения.

Трябва да призная, че в средата на второто полувреме започнаха тотално да ни надиграват, благодарение на по-добрата си физическа подготовка, но тогава героят на деня Дончо Атанасов вкара победния гол и ни даде психологическо предимство.”

Илиан Илиев: Бяхме почти перфектни! Стана истински празник за Варна! (ВИДЕО)