2. Черноморец (Бс)
  3. Черноморец загуби от Етър в контрола

Черноморец загуби от Етър в контрола

Двама бразилци се разписаха за успеха на "виолетовите" с 2:1

Отборът на Черноморец (Бургас) отстъпи с 1:2 на новака в А група Етър 1924 (Велико Търново) в контролна среща.

Две от новите попълнения на "виолетовите" реализираха попаденията за своя отбор Бето откри резултата от дузпа в 19-ата минута, а Луис Едуардо удвои в средата на втората част.

Първата част беше сравнително равностойна, като и двата отбора не блеснаха с нещо кой знае какво. Все пак гостите от Търново получиха право да изпълнят дузпа и откриха резултата.

През второто полувреме "акулите" имаха възможност на няколко пъти да се върнат в мача, но до гол така и не се стигаше. В 60-та минута гостите поведоха с 2:0.

До края на срещата бургазлии упражниха натиск, но той стигна само за отбелязването на едно попадение. Това се случи в 90-та минута, когато Преслав Йорданов реализира дузпа.

Илия Груев: Лудогорец е това, което трябваше да бъде Черноморец