2. Черноморец (Бс)
  3. Локомотив (Сф) победи трудно с 2:0 Черноморец в столицата (снимки+видео)

Локомотив (Сф) победи трудно с 2:0 Черноморец в столицата (снимки+видео)

"Акулите" бяха по-добри на терена през първата част, но през втората бяха надиграни

Локо (София) победи с 2:0 Черноморец и записа втора победа в контролите по време на лятната подготовка, предадде репортер на Novsport.com. Пред около 400 зрители на стадион „Локомотив“ в Надежда, „железничарите“ постигнаха победата на своя съперник повече с рутина, отколкото с игра.

Срещата бе много равностойна, като през първата част „акулите“ играха дори по-добре от своя съперник и имаха няколко нелоши възможности за гол.

С добра игра пък се отличи унгарецът Арпад Майорош, който бе изпратен с аплодисменти от публиката на Локомотив.

Първата част завърши при нулево равенство. В началото на втората обаче Локомотив откри резултата. Любомир Божинов изпълни прекрасно пряк свободен удар от границата на наказателното поле точно под дясната сглобка на вратата.

От този момент нататък нивото на игра значително падна, а смените в двата отбора казаха своята дума. След 30 безинтересни минути малко преди края на срещата топката бе центрирана отдясно в наказателното поле, където Мирза Мешич без подготовка направи безпомощен вратаря на гостите Ник Дашев.

Мачът имахте възможност да проследите с аудио коментар и чат на живо от квартал „Надежда“