2. Черноморец (Бс)
  3. Малки акули с убедителна победа срещу Ботев Враца

Малки акули с убедителна победа срещу Ботев Враца

Елитната юношеска формация на „Черноморец-Бургас“, до 19 години, постигна убедителна домакинска победа. Момчетата на старши треньора Антон Спасов победиха с 4:0 гостуващия „Ботев“ Враца

Малки акули с убедителна победа срещу  Ботев Враца

Елитната юношеска формация на „Черноморец-Бургас“, до 19 години, постигна убедителна домакинска победа. Момчетата на старши треньора Антон Спасов победиха с 4:0 гостуващия „Ботев“ Враца. Мачът протече под пълната доминация на бургазлии и само липсата на концентрация на моменти, предотврати по-сериозен резултат.

На почивката малките  „акули“ се оттеглиха с преднина от 2 гола, дело на Стоян Кижев и  Стоян Вълчев. През втората част бургаските таланти затвърдиха своето надмощие и отбелязаха нови два гола. Точни бяха Милен Гамаков и Даниел Стаматов, които се отчетоха с красиви попадения. Единственото неприятно от срещата беше сериозната травма, която получи Даниел Стоянов. Бързакът беше сменен принудително в края на първата част, след като получи болки в коляното.

С актив от 10 точки и  мач по-малко, черноморци заемат 9-то място във временното класиране. В следващия кръг талантите гостуват на „Чавдар Етрополе“.

Другата елитна формация на „Черноморец-Бургас“, до 17 години, трябваше по програма да играе с „Левски“ този уикенд, но срещата беше отложена.
Илия Груев: Лудогорец е това, което трябваше да бъде Черноморец