2. Добруджа 1919
  3. Добруджа и Лудогорец II не успяха да се победят в контрола

Добруджа и Лудогорец II не успяха да се победят в контрола

Съперниците в започващото след седмица първенство в „Б” група Добруджа и Лудогорец II завършиха 1:1 в контролна среща на стадион „Дружба” вчера, предаде радио "Добруджа".

„Жълто-зелените” откриха резултата в 31-ата минута след пробив на Даниел Генов отляво и чудесно центриране към Костадин Ничев, който бе намерил добра позиция и отбеляза с глава. Секунди преди гола Павел Петков нацели напречната греда след самостоятелен пробив отдясно и плътен удар, който бе отбит от вратаря на лудогорци и срещна гредата.

Гостите изравниха в самия край на първото полувреме. Пас по земя през целия терен мина между централната двойка бранители на Добруджа и намери Боримир Карамфилов, който напредна, мина покрай вратаря Димитър Илиев и насочи топката в опразнената врата – 1:1.

През втората част двамата наставници Димчо Ненов и Веселин Бранимиров пуснаха повечето от резервните състезатели и положения почти липсваха.

Добруджа започна в състав:
Димитър Илиев, Кристиян Димитров, Симеон Иванов, Слави Сталев, Даниел Генов, Петър Казаков, Емил Копаранов, Николай Илиев, Павел Петков, Костадин Ничев, Илиян Чавдаров (След почивката в игра влязоха: Александър Йовчев, Младен Димитров, Петко Цанков, Симеон Митев, Александър Димитров)

Радо Боянов и Стефан Славов поемат Добруджа?

В понеделник предстои среща на двамата с президента на клуба Валентин Василев

Лудогорец може да няма съперник за Суперкупата (ВИДЕО)

Появи се надежда за Литекс-ЦСКА за участие в евротурнирите при евентуално класиране

Нефтохимик се спаси

Нефтохимик победи Банско с 2:0 у дома, а Спартак направи 0:0 у дома с лидера Дунав