2. - Други
  3. Закопчаха 73-ма сърби в Талин

Закопчаха 73-ма сърби в Талин

След като прекратиха мача с Италия през есента, сега 73-ма ултраси от Сърбия бяха арестувани по време на равенството 1:1 с Естония в Талин

Проблемите със сръбските фенове по европейските стадиони продължават. След като прекратиха мача с Италия през есента, сега 73-ма ултраси от Сърбия бяха арестувани по време на равенството 1:1 с Естония в Талин.

По-голямата част от хулиганите са задържани заради опъването на непозволено знаме с надпис "Свобода или смърт". Друга част са задържани в нетрезво състояние още на входа на стадиона. До по-сериозни проблеми между полицията, която нахлу в сектора на гостите, не се е стигнало.

Иначе мачът предложи голяма драма в последните минути. Сърбите поведоха в 38-ата мин с гол на Пантелич, но в 84-ата мин Василиев изравни за Естония. В 93-ата мин сърбите вкараха второ попадение, но страничният съдия секна радостта им със спорно нарушение в атака.