2. Други спортове
  3. Италианец с титлата на едноместен каяк в бързи води

Италианец с титлата на едноместен каяк в бързи води

Европейският шампион Даниеле Молменти (Италия) спечели титлата в олимпийската надпревара на едноместен каяк в бързи води. 28-годишният Молменти, световен първенец от 2010 година, преодоля безгрешно 23-те врати на финала за 93.43 секунди и заслужи златното отличие

Европейският шампион Даниеле Молменти (Италия) спечели титлата в олимпийската надпревара на едноместен каяк в бързи води.

28-годишният Молменти, световен първенец от 2010 година, преодоля безгрешно 23-те врати на финала за 93.43 секунди и заслужи златното отличие.

На второ място на 1.35 секунда завърши Вавринец Храдилек (Чехия). С бронза се окичи Ханес Айгнер (Германия) с изоставане от 1.49 секунда.

Действащият световен шампион Петер Каузер (Словения) завърши шести на 7.58 секунди от шампионка, след като закачи три от вратите по трасето и получи 6 наказателни секунди.

8. Хелмут Облингер (Австрия) - 104.28

Илиана Раева: Журналистите сте главни виновници за провала на българите в Лондон

В Рио няма да имаме отбори и спортисти, предрича треньорката по художествена гимнастика

Михаела Маевска: Сами изпуснахме медала в Лондон

„Съжалявам, защото разочаровахме много хора и една от грешките бе моя", заяви грацията при пристигането на ансамбъла на летище „София”

Трогателно посрещане за българските медалисти (ВИДЕО+СНИМКИ)

Станка Златева, Тервел Пулев и Петър Стойчев обраха аплодисментите на летището

Илиана Раева в София: Бяхме спечелили медала, но в последния момент го изпуснахме

"Единствено Михаела (Маевска) иска да се откаже, всички останали възнамеряват да продължат", каза треньорката на ансамбъла ни по художествена гимнастика

Тервел: Горд съм, че спечелих медал (ВИДЕО+СНИМКИ)

"Сега съм по-спокоен, отколкото преди заминаването", призна Пулев при завръщането от Лондон

Стефка Костадинова в София: Финансирането беше обезпечено, липсва нещо в треньорите, в спортистите дори

Трябва да се работи точно върху олимпиадата, не толкова върху световни и европейски първенства, обяви председателят на БОК

С два олимпийски медала се върнахме 60 години назад

Олимпийските игри бяха закрити с бляскава церемония, но споменът за тях ще нагарча на българския спорт - България не успя да вземе злато за пръв път от Хелзинки 1952 г.

Стефка: Да си свиваме лозунгите и да се хващаме за работа

Съжалявам за Станка, Ваня и ансамбъла, волейболистите са героите ни

Японката Наруми Куроси е "последната" олимпийка на игрите в Лондон

Олимпиадата в Лондон започна на 25 юли с футболен мач между женските отбори на Великобритания и Нова Зеландия