2. Други спортове
  3. Александър Тодоров остана четвърти на 10 метра пистолет

Александър Тодоров остана четвърти на 10 метра пистолет

Алекандър Тодоров остана четвърти на 10 метра пистолет за юноши на европейското първенство по спортна стрелба с пневматично оръжие в Арнем, Холандия.

Българинът записа седми резултат в квалификациите (570 точки) и след силна стрелба във финала със 158,2 точки се изкачи до четвърто място и остана в подножието на медалите.

Шампион стана руснакът Артьом Черноусов, следван от латвиеца Лаурис Страутманис и Йоргос Габиеракис от Гърция.

Държавен турнир по спортна стрелба „Не на дрогата“

В поредното издание на Държавния турнир по спортна стрелба с пневматично оръжие „Не на дрогата“ в НСБ „Спортпалас“, се включиха над 100 състезатели от 14 клуба в страната

49-годишна гимнастичка иска да участва в Лос Анджелис 2028

49-годишната Чусовитина е участвала осем пъти на Олимпийски игри

Винер обяви защо напусна президентския пост на руската художествена гимнастика

Тя е предлагала поста на олимпийската шампионка Алина Кабаева

Насар ляга под ножа след световното

Проблемите във федерацията не ме разсейват, казва звездата във вдигането на тежести

Стефани Стоева си осигури медал в Кайро

Стефани Стоева продължава на полуфиналите на международния турнир по бадминтон "International Series" в Кайро

Нургюл Салимова приключи с реми в Лондон

Българската шахматистка Нургюл Салимова завърши с 5 точки участието си в отборния турнир Глобална шахматна лига 2024