2. Други спортове
  3. Ансамбълът с още две отличия на отделните уреди на Световната купа в Баку

Ансамбълът с още две отличия на отделните уреди на Световната купа в Баку

Момичетата ни заслужиха сребро и бронз

Ансамбълът на България спечели още две отличия на отделните уреди на Световната купа по художествена гимнастика в Баку (Азербайджан).

Симона Дянкова, Теодора Александрова, Мадлен Радуканова, Елена Бинева и Лаура Траатс заслужиха сребро на три топки и две въжета със 17.350, като отстъпиха само на Украйна с 18.200. Трети завърши Беларус със 17.100.

На пет обръча българките получиха 18.650, но това стигна за бронз, а Италия триумфира с 18.700, колкото получи и сребърният медалист Беларус.

Възпитаничките на Весела Димитрова вчера взеха златото в многобоя и така си тръгват от Баку с пълен комплект отличия.

В индивидуалната надпревара Невяна Владинова прибави още три медала в актива на България - злато на лента и бронз на топка днес и бронз в многобоя от вчера.

Глушков даде старт на второто издание на крос „Скалите“

Министърът на спорта впечатлен от организацията на надпреварата в Белоградчик

Две титли и общо 11 медала спечелиха българите от международния турнир по бадминтон в София

Добро представяне на българските бадминтонисти

Четири гимнастички от ансамбъла спират със спорта

Новината обяви президентът на Българската федерация по художествена гимнастика Илиана Раева

Стефани Стоева спечели титлата на международния турнир по бадминтон в София

На финала Стефани Стоева постигна успех над третата поставена Гергана Павлова

Налбантова е 4-а поставена на Световното първенство по бадминтон до 19 г.

Шампионатът ще се проведе от 7 до 13 октомври в Нанчан (Китай)

Изненада! Отмениха световния рекорд на Цанко Цанков

Преплува ли в крайна сметка Цанко 120 км по Дунав?

Стилияна Николова: Подобно нещо няма как да се забрави

Два месеца след Олимпиадата тя отново е в залата

Сестри Стоеви стигнаха полуфинал на международния турнир в София

На 1/2-финалите ще играят още Михаела Чепишева/Цветина Попиванова и Таня Иванова/Гергана Павлова