2. Други спортове
  3. Антон Ризов на точка от финала на пневматична пушка

Антон Ризов на точка от финала на пневматична пушка

Антон Ризов зае 11-то място на 10 метра пушка (мъже) на европейското първенство по спортна стрелба в Одензе. Българският стрелец постигна резултат 623 точки и само една точка го раздели от участие във финала.

Общо 66 стрелци участваха в дисциплината. Конкуренцията бе много силна, като след квалификациите начело бе Николо Камприяни от Италия, който водеше убедително с 631,2 точки - нов световен рекорд.

Но във финала италианецът завърши едва шести, а шампион стана Сергей Рихтер от Израел с резултат във финала 207,3 точки.

Преизбраха Илиана Раева за президент на Българската федерация по художествена гимнастика

Тя остана на поста си с пълно мнозинство

Безпрецедентно решение! МОК удари българския бокс (ДОКУМЕНТ)

Боксът е аут от следващите Олимпийски игри, Национални федерации, членове на IBA губят всички права

Глушков даде старт на второто издание на крос „Скалите“

Министърът на спорта впечатлен от организацията на надпреварата в Белоградчик

Две титли и общо 11 медала спечелиха българите от международния турнир по бадминтон в София