2. Други спортове
  3. Баните станаха шампиони на България по хокей в зала за юноши до 16 години

Баните станаха шампиони на България по хокей в зала за юноши до 16 години

ХК Баните стана шампион на България по хокей в зала за юноши до 16 годишна възраст, съобщиха организаторите.

Във финала, който се игра в хандбалната зала на Национална спортна академия “Васил Левски” победиха Славия с 6:2. На трето място се класира тимът на Локомотив София, който се наложи над варненския Свети Климент с 4:0 в малкия финал.

Петото място остана за Добрич Бул. Шести се класираха хокеистите на Вихрен Сандански, а 7-ми Бяла. Домакините от НСА останаха на последното 8-мо място.

На състезанието присъстваха изпълнителният директор на Българската федерация по хокей на трева Доцент Антонио Антонов и членовете на Управителния съвет Доцент Валентин Велев, Йордан Пенев и Николай Павлов.

Испанец е световен шампион в бягането по часовник при мъжете до 23 години

Йордан Петров с 57-мо място

Бургас приема Европейски фестивал по гимнастика "Golden Age Gym Festival 2024"