2. Други спортове
  3. Георги Миланов изстреля Звездата на второто място за купа "Изида"

Георги Миланов изстреля Звездата на второто място за купа "Изида"

Георги Миланов отбеляза четири гола, а неговият отбор Звезда победи с 6:2 Варна в мач от седмия кръг на футболния турнир за купата на Изида и БФС в Добрич, съобщиха от организаторите. Домакините от Изида, които са начело в класирането завършиха наравно 4:4 със Загорка. С два гола за тима на сладоледената компания се отчете бившият футболист на Добруджа Диян Божилов.

Георги Миланов отбеляза четири гола, а неговият отбор Звезда победи с 6:2 Варна в мач от седмия кръг на футболния турнир за купата на Изида и БФС в Добрич, съобщиха от организаторите. Домакините от Изида, които са начело в класирането завършиха наравно 4:4 със Загорка. С два гола за тима на сладоледената компания се отчете бившият футболист на Добруджа Диян Божилов.

Председателят на областния съвет на БФС в Добрич Иван Манолов заяви, че на извънредно събрание е бил разгледан случая с прекратения двубой Мишел - Звезда, който при резултат 4:8 бе спрян четири минути преди края.

Срещата е завършила по вина на двата клуба и затова двата отбора няма да получат точки (0-0 голова разлика и 0 т.), а в таблицата с временно класиране двубоят ще се отчете като загуба за съставите.

Йордан Петров с 57-мо място

Бургас приема Европейски фестивал по гимнастика "Golden Age Gym Festival 2024"