2. Други спортове
  3. Гимнастичките на Катрин Велкова с медали от Солун (СНИМКИ)

Гимнастичките на Катрин Велкова с медали от Солун (СНИМКИ)

Лея Герова спечели два златни медала – на без уред и на въже

18 гимнастички от клуб Локомотив София взеха участие на международния турнир „Есмералд Къп“ в Солун.

Момичетата на златната Катрин Велкова спечелиха общо 13 медала, като някои от тях се представиха повече от блестящо.

Лея Герова спечели два златни медала – на без уред и на въже. Радина Томова също е със златен медал на въже, но на топка остана едва на 6-то място. Елия Генова е с три златни медала – в многобой, без уред и на въже.

Андреа Ангелова е с един златен медал на въже и още два сребърни медала. Елена Митева е с един златен медал на без уред.

Това бе първо състезание за малките гимнастички на Локомотив София след лятната ваканция.

Елена Гегова – 8 място топка, 6 място бухалки

Симона Минкова – 4 място обръч, 4 място бухалки, 4 място лента, 5 място в многобой

Виктория Петрова – 6 място

Магдалена Божилова – 5 място топка, 8 място бухалки, 6 място лента, 10 място многобой

Виктория Митрева – 6 място лента, 11 място обръч, 12 място бухалки, 13 място в многобой

Официално: Признаха световния рекорд на Цанко Цанков

Две седмици след историческото плуване на Цанко Цанков от 120 километра без спиране в река Дунав, днес сутринта постижението беше официално ратифицирано от авторитетната Асоциация за световни рекорди

Глушков участва в откриването на спортна площадка в Кърджали

Имате изключително богата спортна база, обяви министърът на младежта и спорта

24-ти лекоатлетически пробег „Варна“ се провежда тази събота

Заявки за участие са подали 102 атлети от почти всички спортни центрове в страната

Зам.-министър Андонов: Спортът ни прави по-здрави, по-организирани и по-добри

Заместник-министърът на младежта и спорта Стоян Андонов присъства на спортен празник в Нова Загора, част от #BeActive Tour

БФХГ ще обясни ситуацията с Краснобаева след Управителен съвет

По-рано днес бронзовата медалистка от Будапеща обяви, че няма да се състезава за България

Гимнастичка обяви, че вече няма да се състезава за България

Елвира Краснобаева е бронзова медалистка на лента от Европейското първенство тази година