2. Други спортове
  3. Интер и Локомотив не се победиха в Благоевград

Интер и Локомотив не се победиха в Благоевград

Двата тима завършиха наравно 24:24 в мач от третия кръг на първенството в „А” група

Хандбалните отбори на Интер –Академик (Благоевград) и Локомотив –Надин (Варна) не се победиха и завършиха наравно 24:24 в мач от третия кръг на първенството в „А” група, съобщи кореспондент на Novsport.com.

На полувремето двата отбора се оттеглиха на почивка при резултат 10:10. Срещата се игра в зала „Пирин” в Благоевград, като домакините определено извадиха късмет и не загубиха мача.

Интер-Академик доигра срещата с трима полеви играчи, тъй като Добрин Тунтев получи директен червен картон, а други двама бяха наказани за по две минути.

Въпреки това благодарение на мощната подкрепа в залата, възпитаниците на треньорката Софка Арабаджиева удържаха равенството. По пет гола за домакините от Благоевград реализираха Стефан Борисов и Стоил Радойчев. На три пъти в мрежата на противника се разписаха Адриан Зинков и Васил Джукев.

Така след три изиграни кръга дебютантът в „А” група Интер-Академик има една победа над НСА, загуба от шампиона Шумен и равенство с варненския Локомотив.