2. Други спортове
  3. Изида оглави класирането в Добрич

Изида оглави класирането в Добрич

Отборът на Изида записа четвърта поредна победа във футболния турнир в Добрич и оглави временното класиране, съобщиха организаторите на надпреварата. Тимът разби с 5:0 Птичи грип с попадения на бивши футболисти на Добруджа. Диян Божилов заби два, а с по един се отличиха Румен Славов, Атанас Стефанов и Георги Радичков.

Съставът на Варна също записа убедителна победа във футболния турнир за Купата на Изида и за наградите на БФС. "Моряците" надделяха с 4:0 над Орловец (Победа) с два гола на Кирил Кутлев и с по един на Марин Димитров и Диян Атанасов. Спейс надви Делта със 7:2. Хеттрик реализира Ивайло Шопов. За изразителната победа помогнаха Атанас Георгиев на два пъти и Денис Расимов и Александър Тодоров по веднъж.

Точни за Делта бяха Марин Дурев и Ивайло Тодоров. Блау Грана отстъпи с 3:6 на Индекс ММ. За символичните домакини се разписаха Никола Андреев на два пъти и Георги Колев. Победата за гостите донесоха Йордан Чолаков, Красимир Енев, Цветан Стоянов, Мирослав Мартинов и на два пъти Ивайло Ников.

Интересен мач предстои този четвъртък от 21 часа. Един срещу друг ще излязат отборите на Загорка и Звезда, които още не са загубили точки в турнира. Преди това от 19 часа ще започне срещата между Рилци и Добруджански спортист, който в отминалия кръг на областния шампионат започнаха срещата, но тя бе прекратена в 19-ата минута. От 20 часа е началото на мача Змеево - Елит, а в 22 ч. по програма е двубоят Вихър - Мишел.

Йордан Петров с 57-мо място

Бургас приема Европейски фестивал по гимнастика "Golden Age Gym Festival 2024"