2. Други спортове
  3. КХ Баните спечели купата на кмета на Баните

КХ Баните спечели купата на кмета на Баните

Отборът на КХ Баните спечели турнира по хокей на трева за купата на кмета на община Баните, съобщиха от Българската федерация.

Във финала, домакините победиха Вихрен Сандански с 8:1. На трето място се класира Златоград, а на четвърто и пето останаха Алада Неделино и СОУ “Христо Смирненски” село Крушари.

Турнирът протече при много добра организация от страна на домакините и бе открит от кмета на община Баните Райчо Данаилов. Той направи и официалното закриване на състезанието. Състезанието бе по повод 5 години от създаването на местния клуб и празника на минералната вода.

След надпреварата бяха раздадени и индивидуални награда.

За голмайстор бе определен Радослав Фотев - КХ Баните. Най-добър вратар стана Александър Големилов - Златоград. Победител в класацията за най-полезен състезател бе определен Атанас Атаносов от Вихрен Сандански. Отличието мини мис завоюва Мирела Пеликарова - КХ Чепинци, а мини мистър Веселин Въргов - КХ Златоград.
Испанец е световен шампион в бягането по часовник при мъжете до 23 години

Йордан Петров с 57-мо място

Бургас приема Европейски фестивал по гимнастика "Golden Age Gym Festival 2024"