2. Други спортове
  3. Митева с бронз от Световната купа в Минск

Митева с бронз от Световната купа в Минск

Българката 3-а на топка и 5-а в многобоя

Най-добрата българска гимнастичка Силвия Митева спечели бронзов медал във финала на топка на турнира от Световната купа, категория Б в Минкс (Беларус). Митева, която вчера се нареди пета в многобоя, получи оценка от 17.766 точки на топка. На обръч българката остана пета със 17.400 точки, а на бухалки и лента е седма съответно със 17.066 точки и 17.067 точки.

Мелитина Станюта от Беларус спечели финалите на бухалки с 18.183 точки и на лента с 18.167 точки. На обръч спечели рускинята Даря Сватковская с 18.000 точки, а на топка - Яна Кудрявцева (Русия) с 18.100 точки. На бухалки втора и трета са съответно корейката Йон Дже Сон със 17.933 точки и Яна Кудрявцева със 17.933 точки.

На лента след Станюта е Кудрявцева с 18.150 точки и Даря Сватковская със 17.767 точки. На обръч Йон Дже Сон е втора със 17.716 точки, а трета се класира Нета Ривкин (Израел) със 17.583 точки. На топка втора завърши Даря Сватковская със 17.866 точки.
Цанко Цанков: В основата на атаката срещу мен са българи

Плувецът говори за скандалите с рекордите му от последните седмици

Кралев разкри проблемите, които парализират спортните училища

Парите, които инвестираме в спортни училища, трябва да са оправдани, казва бившият спортен министър

Завърши втората гребна регата „Черно море“

Над 50 гребци от цялата страна, показаха своите умения в най-атрактивните дисциплини на академичното гребане

Илиана Раева: За мен е истинско щастие да ви слугувам

Раева беше преизбрана за четвърти пореден път за президент на БФХГ

Преизбраха Илиана Раева за президент на Българската федерация по художествена гимнастика

Тя остана на поста си с пълно мнозинство

Безпрецедентно решение! МОК удари българския бокс (ДОКУМЕНТ)

Боксът е аут от следващите Олимпийски игри, Национални федерации, членове на IBA губят всички права

Глушков даде старт на второто издание на крос „Скалите“

Министърът на спорта впечатлен от организацията на надпреварата в Белоградчик

Две титли и общо 11 медала спечелиха българите от международния турнир по бадминтон в София