2. Други спортове
  3. Младежите на ЦСКА спечелиха "Купа България"

Младежите на ЦСКА спечелиха "Купа България"

В момента се провеждат състезанията при жените

Младежите на Клуб по спортна гимнастика ЦСКА завършиха на първо място в отборното класиране на "Купа България". Силният турнир се провежда в Пловдив днес и утре (17-18 март).

Сребърен медал в многобоя взе Слави Танев, Даниел Алексиев финишира четвърти, а Борис Димитров се класира на осмо място в състезанието.

При юношите старша възраст армейците грабнаха сребърните медали в отборната надпревара. Мъжете спечелиха бронзовите отличия при отборите, а Мартин Ангелов се окичи също с бронз в многобоя.

Състезателите на ЦСКА са водени от треньорите Иван Танкушев и Илко Гиров в Пловдив.

В момента се провеждат състезанията при жените, кадетките и девойките старша възраст.

Безпрецедентно решение! МОК удари българския бокс (ДОКУМЕНТ)

Боксът е аут от следващите Олимпийски игри, Национални федерации, членове на IBA губят всички права

Глушков даде старт на второто издание на крос „Скалите“

Министърът на спорта впечатлен от организацията на надпреварата в Белоградчик

Две титли и общо 11 медала спечелиха българите от международния турнир по бадминтон в София

Добро представяне на българските бадминтонисти

Четири гимнастички от ансамбъла спират със спорта

Новината обяви президентът на Българската федерация по художествена гимнастика Илиана Раева

Стефани Стоева спечели титлата на международния турнир по бадминтон в София

На финала Стефани Стоева постигна успех над третата поставена Гергана Павлова

Налбантова е 4-а поставена на Световното първенство по бадминтон до 19 г.

Шампионатът ще се проведе от 7 до 13 октомври в Нанчан (Китай)

Изненада! Отмениха световния рекорд на Цанко Цанков

Преплува ли в крайна сметка Цанко 120 км по Дунав?

Стилияна Николова: Подобно нещо няма как да се забрави

Два месеца след Олимпиадата тя отново е в залата

Сестри Стоеви стигнаха полуфинал на международния турнир в София

На 1/2-финалите ще играят още Михаела Чепишева/Цветина Попиванова и Таня Иванова/Гергана Павлова