2. Други спортове
  3. Нант врътна равенство (ВИДЕО)

Нант врътна равенство (ВИДЕО)

В среща от група "B", друг от германските грандове - Кил, спря негативната си серия от три поредни загуби

Нант и Райн-Некар (Льовен) изиграха пореден страхотен мач в хандбалната Шампионска лига за мъже.

Вицешампионът на Франция и носителят на титлата от германската Бундеслига завършиха при 26:26 в срещата помежду им от група "А" на надпреварата.

Гостите имаха златен шанс да спечелят, но 5 секунди преди края голямата им звезда Анди Шмит пропусна да отбележи от 7-метрово хвърляне. Неговият изстрел бе отразен от вратаря на домакините Сирил Дюмолен.

Нант вече има актив от 3 точки след третия кръг, докато Райн-Некар е с една повече, след като на старта в надпреварата записа още едно равенство срещу Барселона (31:31).

В среща от група "B", друг от германските грандове - Кил, спря негативната си серия от три поредни загуби във всички турнири, печелейки трудно с 27:26 гола като домакин на датския Олборг. За немците това е първи успех в Шампионската лига след пораженията от Виве (Киелце) и ПСЖ.

В група "C" Динамо (Букурещ) постигна първа победа след 29:28 у дома срещу Кадетен (Шафхаузен). Румънците спечелиха двубоя с гол на Саяд Естеки от 9-метрово хвърляне при изтекло игрово време от 60 минути. И двата тима са с актив от един успех и две загуби до момента.

Антон Коджабашев за втори път фалира българските щанги

Насар оглави опозицията, която да спасява спорта

Карлос Насар тръгва да спасява федерацията по вдигане на тежести

Олимпийският шампион обеща, че ще направи всичко възможно

Официално: Признаха световния рекорд на Цанко Цанков

Две седмици след историческото плуване на Цанко Цанков от 120 километра без спиране в река Дунав, днес сутринта постижението беше официално ратифицирано от авторитетната Асоциация за световни рекорди

Глушков участва в откриването на спортна площадка в Кърджали

Имате изключително богата спортна база, обяви министърът на младежта и спорта

24-ти лекоатлетически пробег „Варна“ се провежда тази събота

Заявки за участие са подали 102 атлети от почти всички спортни центрове в страната

Зам.-министър Андонов: Спортът ни прави по-здрави, по-организирани и по-добри

Заместник-министърът на младежта и спорта Стоян Андонов присъства на спортен празник в Нова Загора, част от #BeActive Tour

БФХГ ще обясни ситуацията с Краснобаева след Управителен съвет

По-рано днес бронзовата медалистка от Будапеща обяви, че няма да се състезава за България

Гимнастичка обяви, че вече няма да се състезава за България

Елвира Краснобаева е бронзова медалистка на лента от Европейското първенство тази година