2. Други спортове
  3. „Несебър” излъчи индивидуален и отборен шампион в колоезденето

„Несебър” излъчи индивидуален и отборен шампион в колоезденето

Утре в Обзор предстои деветото състезание от веригата Черноморска лига „Спринт”

„Несебър” стана отборен шампион на държавното първенство по колоездене на шосе за юноши младша възраст в Казанлък. Представител на черноморския клуб грабна титлата и в една от двете дисциплини. Ричард Господинов се откъсна сам и финишира с 20 секунди аванс на 60 км общ старт. На 10 км индивидуално по часовник Петър Стоянов се класира трети. Освен двамата съставът на шампионите отборно включва: Иван Бойчев, Йоан Костов, Атанас Димитров и Димитър Пандев.

На 10 км по часовник шампион стана Нягол Няголов от „Бургас”, следван от съотборника си Стойчо Стойчев, а пети се нареди Иван Францов. В общия старт Няголов завърши четвърти. „Бургас” е на трето място в отборното класиране, втори са юношите на „Лястовица” /Кз/.

Утре в Обзор предстои деветото състезание от веригата Черноморска лига „Спринт”.

Стефани Стоева си осигури медал в Кайро

Стефани Стоева продължава на полуфиналите на международния турнир по бадминтон "International Series" в Кайро

Нургюл Салимова приключи с реми в Лондон

Българската шахматистка Нургюл Салимова завърши с 5 точки участието си в отборния турнир Глобална шахматна лига 2024