2. Други спортове
  3. Ново слабо представяне на Торп

Ново слабо представяне на Торп

При първото си участие на голям басейн след подновяването на състезателната си кариера Торп завърши едва 16-и на 100 метра свободен стил на зимния шампионат по плуване на Италия

Петкратният олимпийски шампион Иън Торп (Австралия) продължава да разочарова с представянето си след завръщането си в басейна. При първото си участие на голям басейн след подновяването на състезателната си кариера Торп завърши едва 16-и на 100 метра свободен стил на зимния шампионат по плуване на Италия. Торп даде време 50,84 секунди и остана далеч след победителя Лука Дото от Италия с 48,78.

Австралиецът се завърна в спорта след петгодишно отсъствие с надеждата да се пребори за място в австралийския състав за Олимпийските игри в Лондон догодина.

"Сбърках всичко, което можеше да се сбърка. Трябват ми повече състезания, за да мога евентуално да си върна формата", коментира Иън Торп.

Зам.-министър Андонов: Спортът ни прави по-здрави, по-организирани и по-добри

Заместник-министърът на младежта и спорта Стоян Андонов присъства на спортен празник в Нова Загора, част от #BeActive Tour

БФХГ ще обясни ситуацията с Краснобаева след Управителен съвет

По-рано днес бронзовата медалистка от Будапеща обяви, че няма да се състезава за България

Гимнастичка обяви, че вече няма да се състезава за България

Елвира Краснобаева е бронзова медалистка на лента от Европейското първенство тази година