2. - Дублираща група
  3. Берое загуби от Черноморец в Дублиращата група

Берое загуби от Черноморец в Дублиращата група

Отборът на Берое загуби с 0:1 от Черноморец (Бургас) в последен двубой от 18-ия кръг на Дублиращата група, игран на стадион "Локомотив" в Стара Загора. Единственото попадение в двубоя падна в 18-ата минута, след като колективна грешка в отбраната на старозагорци доведе до нелеп с автогол във вратата на Пламен Петров.

Беройци можеха да водят с поне два гола още след четвърт час игра, но с пропуски пред вратата на гостите се отличи Антон Огнянов, който на 2 пъти беше извеждан зад отбраната на бургазлии, но не съумя да се разпише. При една от контаатаките на гостите пък, в 29-ата минута, Кралев излезе на стрелкова позиция, но се забави и опропасти възможността за втори гол в мрежата на домакините.

В средата на полувремето централният бранител на Берое Мирослав Енчев беше изгонен от игра за 2 жълти картона, получени в рамките само на 10-ина минути.

Гостите от крайморския град можеха да си тръгнат и с по-убедителен успех, но в 71-вата минута Пламен Димитров пропиля отлична възможност останал очи в очи с вратаря на старозагорци. В самия край на мача Ердал Садула имаше шанс да донесе точката на тима си, но бе блокиран от бранител в синьо.

Пирин официално потвърди участие в елитната група до 19 г.

Пирин потвърди официално тази сутрин участието си в новосформираната елитна група до 19 г., която ще се явява заместител на дублиращото първенство, предаде кореспондентът на Novsport.com в Благоевград.

Шефът на реферите: Съдиите се постараха да бъдат обективни

„Тази пролет нямаше натиск върху съдийската комисия и върху съдиите от страна на футболните президенти”.

Дубълът приключи ударно - 5:0 над Своге

Момчетата на Петко Петков размазаха 5:0 Спортист в Ловеч.

Сливен победи Левски в Дублиращата група

Пред около 100-на зрители на тренировъчното игрище на стадион „Хаджи Димитър“ в Сливен двата отбора изиграха двубой изпъстрен с много положения и пред двете врати

Дубълът на ЦСКА сгази Черноморец

4:0 за "армейците" над "акулите" в Дублиращата група

Литекс завърши по шампионски и в Дублиращата група

Дублиращият отбор на Литекс и шампион в групата постигна поредната победа. Момчетата на Петко Петков удариха 2:1 Берое в Стара Загора. Димитър Георгиев отбеляза и двата гола за ловчанлии. Първото полувреме бе равностойно, но след почивката "оранжевите" имаха пълно превъзходство и изпуснаха още няколко положения.

Черно море би ЦСКА в Дублиращата група

„Моряците” спечелиха с минималното 1:0

Черноморец разгроми Локомотив (Сф) с 4:0 при дубльорите

Черноморец (Бургас) разгроми днес Локомотив (Сф) с 4:0 в мач от предпоследния, 29-ти кръг на първенството в дублиращата група