2. - Дублираща група
  3. Елементарни грешки провалиха дубъла на Черноморец

Елементарни грешки провалиха дубъла на Черноморец

Две елементарни грешки доведоха до загубата на „Черноморец-Бургас” с 1:2 срещу гостите от „Монтана” в мач от 23-тия кръг на дублиращата група. „Акулите” отново излязоха в изцяло юношески състав, като дори използваха две 14-годишни момчета – Михаел Орачев /син на Малин Орачев/ и Диян Малчев.

Две елементарни грешки доведоха до загубата на „Черноморец-Бургас” с 1:2 срещу  гостите от „Монтана” в мач  от 23-тия кръг на дублиращата група. „Акулите” отново излязоха в изцяло юношески състав, като дори използваха две 14-годишни момчета – Михаел Орачев /син на Малин Орачев/ и Диян Малчев.

Възпитаниците на треньорския тандем Владо Стоянов-Мирослав Кралев доминираха през първото полувреме, но Александър Янчов, Десислав Стойков, Пламен Димитров и Николай Андонов пропуснаха от чисти позиции. Малко след почивката Димитров улучи греда, преди Стойков да открие в 56-ата минута. Последваха обаче грешките и пълния обрат в резултата.

„Въпреки  загубата, момчетата заслужават похвала, защото играха добре и се раздадоха. Пропуските и липсата на опит се оказаха фатални за крайния изход”, коментира Владо Стоянов.

С актив  от 33 точки „Черноморец-Бургас”  заема 8-мо място в класирането  на дублиращата група.
Пирин официално потвърди участие в елитната група до 19 г.

Пирин потвърди официално тази сутрин участието си в новосформираната елитна група до 19 г., която ще се явява заместител на дублиращото първенство, предаде кореспондентът на Novsport.com в Благоевград.

Шефът на реферите: Съдиите се постараха да бъдат обективни

„Тази пролет нямаше натиск върху съдийската комисия и върху съдиите от страна на футболните президенти”.

Дубълът приключи ударно - 5:0 над Своге

Момчетата на Петко Петков размазаха 5:0 Спортист в Ловеч.

Сливен победи Левски в Дублиращата група

Пред около 100-на зрители на тренировъчното игрище на стадион „Хаджи Димитър“ в Сливен двата отбора изиграха двубой изпъстрен с много положения и пред двете врати

Дубълът на ЦСКА сгази Черноморец

4:0 за "армейците" над "акулите" в Дублиращата група

Литекс завърши по шампионски и в Дублиращата група

Дублиращият отбор на Литекс и шампион в групата постигна поредната победа. Момчетата на Петко Петков удариха 2:1 Берое в Стара Загора. Димитър Георгиев отбеляза и двата гола за ловчанлии. Първото полувреме бе равностойно, но след почивката "оранжевите" имаха пълно превъзходство и изпуснаха още няколко положения.

Черно море би ЦСКА в Дублиращата група

„Моряците” спечелиха с минималното 1:0

Черноморец разгроми Локомотив (Сф) с 4:0 при дубльорите

Черноморец (Бургас) разгроми днес Локомотив (Сф) с 4:0 в мач от предпоследния, 29-ти кръг на първенството в дублиращата група