2. - Дублираща група
  3. Сливен продължава победния ход в дублиращата група

Сливен продължава победния ход в дублиращата група

Отборът на Сливен продължава с победния ход в дублиращата група, след като се наложи с 3:2 над Локомотив (София) като гост. Така младата смяна на Йордан Лечков взе аванс от 4 точки пред Левски, чийто мач с Черноморец беше отложен заради участието на петима техни футболисти в юношеския национален отбор на България.

Дублираща група, 7-и кръг:

Локомотив (София) - Сливен                  2:3 (2:1)
Черно море (Варна) - Спортист (Своге)       2:0 (1:0)
Литекс (Ловеч) - Миньор (Перник)            6:0 (3:0)
Берое (Стара Загора) - Локомотив (Мездра)   3:1 (1:0)
ЦСКА (София) - Монтана                      1:1 (0:1)
Славия (София) - Ботев (Пловдив)            2:1 (1:0)
Черноморец (Бургас) - Левски (София)        отложен
Локомотив (Пловдив) - Пирин Благоевград (Бл) 0:3 (0:0)

8. ЦСКА (София)          6    2   3   1   13:11    9
 9. Миньор (Перник)       7    3   0   4   23:24    9
16. Ботев (Пловдив)       7    0   0   7    7:34    0
Пирин официално потвърди участие в елитната група до 19 г.

Пирин потвърди официално тази сутрин участието си в новосформираната елитна група до 19 г., която ще се явява заместител на дублиращото първенство, предаде кореспондентът на Novsport.com в Благоевград.

Шефът на реферите: Съдиите се постараха да бъдат обективни

„Тази пролет нямаше натиск върху съдийската комисия и върху съдиите от страна на футболните президенти”.

Дубълът приключи ударно - 5:0 над Своге

Момчетата на Петко Петков размазаха 5:0 Спортист в Ловеч.

Сливен победи Левски в Дублиращата група

Пред около 100-на зрители на тренировъчното игрище на стадион „Хаджи Димитър“ в Сливен двата отбора изиграха двубой изпъстрен с много положения и пред двете врати

Дубълът на ЦСКА сгази Черноморец

4:0 за "армейците" над "акулите" в Дублиращата група

Литекс завърши по шампионски и в Дублиращата група

Дублиращият отбор на Литекс и шампион в групата постигна поредната победа. Момчетата на Петко Петков удариха 2:1 Берое в Стара Загора. Димитър Георгиев отбеляза и двата гола за ловчанлии. Първото полувреме бе равностойно, но след почивката "оранжевите" имаха пълно превъзходство и изпуснаха още няколко положения.

Черно море би ЦСКА в Дублиращата група

„Моряците” спечелиха с минималното 1:0

Черноморец разгроми Локомотив (Сф) с 4:0 при дубльорите

Черноморец (Бургас) разгроми днес Локомотив (Сф) с 4:0 в мач от предпоследния, 29-ти кръг на първенството в дублиращата група