2. Етър 1924
  3. Етър удари 10-ия в Молдова за трета победа

Етър удари 10-ия в Молдова за трета победа

Болярите победиха Костулени с 2:1

В шестия си мач от лагера в Анталия Етър надигра с 2:1 десетия в молдовското пър­венство Костулени и натрупа три победи и три равенства в проверките.

Треньорът Сердар Даят пу­сна в игра предимно футболи­сти, които не бе ползвал в проверката срещу Хазар Ленкоран в събота.

В 22-ата минута юношата на Интер Сюлейман Сесай из­веде пред вратата Бирсент Карагарен и той откри резул­тата - 1:0. Гостите изравниха в самия край на полувремето, когато младият вратар Йълмаз излезе неразчетено и бе прехвърлен за 1:1.

През второто полувреме болярите натиснаха и Любомир Любенов пропусна да вка­ра, а опасен изстрел на Мехмет Мехмет бе спасен. При поредната атака, довела до меле в наказателното поле, шведът Сами Карлсон се доко­па до топката и с мощен удар донесе победата.

Играчите получиха преди срещата нова тренировъчна и официална екипировка "Улшпорт", която сефтосаха в ма­ча с молдовците. Следващата проверка е на 6 февруари сре­щу отбор от Литва, а на 8-и етърци срещат румънския Глория Бистрица.

На следва­щия ден отборът пристига във Велико Търново.

Огромен интерес към капитана на Етър Георги Александров

"Болярите" са готови да разглеждат оферти за него, ако предложенията са достатъчно добри

РАЗВРЪЗКАТА: Пирин изпадна, Хебър оцеля (ВИДЕО)

Ботев (Вр) на бараж

Нова дата в Етър за вековния юбилей

Ще има мач на звездите

Хебър показа истинското си лице и смачка Етър в Пазарджик, Папазов блесна с два гола (ВИДЕО)